Kelimeye Göre Ara
 

Hakkımızda Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle
Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

ZAFER BİNİCİ HUKUK OFİSİ

En verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Binici hukuk ofisi, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Binici’nin nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse  uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Hizmetlerimiz

Ulusal ve uluslararası hukuki ve ekonomik gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, müvekkillerimizden gelen talepleri ve dava konusu olabilecek tüm konuları anında ürettiği hukuki çözümlerle sonuçlandırabilme yeteneğine de sahiptir.